A.D.W. Klinker

A.D.W. Klinker – асоціація найбільних німецьких виробників клінкерної кераміки, що об'єднала в собі ряд передових заводів на території Німеччини. На сьогоднішній день під торговою маркою A.D.W. Klinker в Україну поставляється великий асортимент продукції з клінкера (облицювальна та тротуарна цегла, сходи, облицювальна фасадна плитка) найкращої якості.

Характерними перевагами німецького клінкера незмінно є підвищені показники міцності та стійкості до перепадів температур, безкінечна красота та довговічність. Для його виробництва використовуються добірна глина без домішок вапна, солі та фарбників, що видобувається тільки в Північно-Західній частині Німеччини.

Основні «ЗА» на користь A.D.W. Klinker:

  1. Багаторічний досвід поставок клінкера від передових європейських виробників у багато точок світу та в Україну дозволяють стверджувати про гарантійну якість будівельних виробів.
  2. Об'єднавши кілька виробників, A.D.W. Klinker пропонує широкий асортимент товарних позицій, різних фігур та кольорів.
  3. Маючи розвинуту мережу реалізації, A.D.W. Klinker встановлює вигідні ціни на клінкерну кераміку кращої німецької якості.
  4. Наявність складських площ на території України (Львів) робить доступним для вітчизняних будівельних компаній придбання клінкерної кераміки в необхідній кількості у короткі строки.