«ABC-Klinkergruppe»

«ABC-Klinkergruppe» - один з кращих європейських виробників сучасних оздоблювальних матеріалів для будівництва. Починаючи з 1887 року, німецький концерн здійснює виробництво клінкерної кераміки високої якості. Вагому частину асортименту складають тротуарна та облицювальна цегла, облицювальна плитка та плитка для підлоги, бруківка, сходи, черепиця.

Клінкерна цегла, що виррбляється концерном «ABC-Klinkergruppe» – є абсолютно натуральний, екологічно чистий оздоблювальний матеріал. Вся плитка виробляється з чистої глини, що обмалюється при високій температурі до досягнення твердості. Однорідна дрібнопориста структура клінкерної цегли «ABC-Klinkergruppe» формує його найважливіші властивості: високу міцність, дуже низьку степінь водопоглинання (3%), стійкість до заморожування та відтавання.

Багаторічна істория клінкера «ABC-Klinkergruppe» говорить про його чудову якість, засновану на жорстких вимогах до сировини та процесу виготовлення, а також постійному контролі. Клінкерна цегла забезпечує декоративну привабливість та надійний захист будівельних конструкцій, продовжує строк їх служби. Такі виключні характеристики німецького клінкера дають можливість використовувати його для зовнішнього облицювання та фінішного оздоблення внутрішніх поверхонь.

Сьогодні «ABC-Klinkergruppe» - велика виробнича мережа, що має 9 заводів на території Німеччини. Відмінні особливості різних родовищ глини та новаторські ідеї кожного підприємства дозволяє концерну випускати продукцію, що представлена великою кількістю форматів, фігурних елементів та відтінків кольорів.

Чому ми гордимось дилерськими відносинами з «ABC-Klinkergruppe»?

1. Для виготовлення клінкерної кераміки «ABC-Klinkergruppe» використовує тільки глину і воду, без додавання будь-яких домішків та фарбників.

2. Різноманітність фігурних елементів клінкера дозволяють нашим клієнтам та партнерам вирішувати нестандартні й складні архитектурні задачі.

3. «ABC-Klinkergruppe» дає 100-річну гарантію на колір клінкерної кераміки!

Компанія «БК ТММ-Захід» є офіційним представником німецького концерну «ABC-Klinkergruppe» на території України. Це дозволяє нам пропонувати клінкерну кераміку традиційно високої німецької якості з перших рук.