Колір облицювальної цегли

Оздоблення німецьким клінкером – один з найефективніших і сучасних способів облицювання фасадів житлових будинків і комерційних будівель. Представлений у великій кількості колірних відтінків (доступна палітра включає більше 100 кольорів), фасадна цегла дозволяє додати будь-якому спорудженню естетичний, гарний, яскравий, оригінальний і неординарний зовнішній вигляд.

Будівельні компанії Німеччини та інших європейських країн, що використовують клінкер в проектуванні і будівництві будівель, поступово відходять від використання невеликої кількості традиційних цегляних кольорів та вже почали впроваджувати в проекти облицювання та реконструкції більш сміливі й незвичайні колірні рішення. Вкупі з складанням своєрідних розмірних комбінацій розробка унікальних колірних композицій привносить фантастичну привабливість в загальну цінність споруди.

Колірні особливості фасадного клінкеру «АВС-Klinkergruppe»:

  • Різноманітність кольорової гами клінкеру від «АВС-Klinkergruppe» досягається лише природними методами. На створення того чи іншого забарвлення цегли впливають:

- відтінок застосовуваної глини або суглинку,

- запікання вугілля і пісковику в глиняний напівфабрикат при високотемпературному випаленні для отримання «обпаленого» відтінку і різних фактур,

- використання технології «редукційного випалу».

  • Найважливіша характеристика натуральної фасадної цегли – так звана «гра кольорів». У процесі випалу цегли, розташовані в різних місцях тунельної печі, можуть мати невеликі відмінності в тоні. Тому в одній партії допустимо присутність виробів, які трохи відрізняються один від одного. Для отримання поверхні з красивими переливами кольору немає необхідності додатково змішувати цеглу на будмайданчику – він поставляється вже перемішаним.
  • Особливості технології виробництва фасадного клінкеру дають можливість застосування натурального вугілля для досягнення більшого розмаїття кольорів і відтінків. При дотику з фомовим виробом при високих температурах на поверхні цегли утворюються темні вкраплення. Ці плями, будучи невід'ємною частиною облицювальної цегли, надають йому дуже цікавий відтінок і створюють особливу колірну гаму для фасадів.

Які колірні рішення пропонує компанія «БК ТММ-Захід»?

Залежно від мінерального складу використовуваних сортів глини та суглинку, фасадний клінкер «АВС-Klinkergruppe» має широку кольорову гаму від жовтих, до червоних та коричневих відтінків. Крім типових кольорів, що застосовуються у будівництві в Україні, ми пропонуємо:

  • стандартні кольори клінкеру, що широко використовуються в Європі;
  •  незвичайні кольори «мікс», створені з декількох відтінків;
  • своєрідні, не штамповані кольори та їх поєднання.
На складі нашої компанії у Львові завжди є в наявності не менше 7 часто застосовуваних кольорів облицювальної цегли. Вся гама кольорів фасадного клінкеру складає більше 100 відтінків кольору та фактур поверхні. З повною колекцією запропонованих нами забарвлень Ви можете ознайомитися тут.