Ручна формовка

Облицювальна «цегла ручної формовки» по праву вважається елітним матеріалом для обробки. Весь технологічний процес виробництва такої цегли спрямований на те, щоб кожна окремо взята цеглина виглядала старовинно, солідно і ефектно.

На відміну від пластичного формування, процес ручного формування передбачає вироблення кожної цеглини-сирцю окремо, хоча вже й не вручну, а машинним способом. Вироби не пресують, зате обпалюють до повного спікання. У результаті виходять повнотілі цеглини без чужорідних домішок і порожнин, мають шорстку поверхню.

Чому облицювальний клінкер ручної роботи має високу цінність?

  • Клінкер ручного формування має дуже високу щільність. За рахунок цього забезпечується посилена міцність зведених будинків і стійкість їх облицювання.
  • Облицювальний клінкер ручної роботи характеризується низьким вологопоглинанням. Поверхням, що облицьовані такою цеглиною, не страшні атмосферні опади і всілякі хімічні розчини.
  • Цегла ручного формування відрізняється високим показником міцності на стиск. Це означає, що фасади з елітного клінкеру дуже стійкі до будь-яких механічних пошкоджень, тому будуть бездоганно виконувати свою функцію протягом багатьох років.
  • Клінкер ручної роботи надиво красивий! Фасади будинків, виконані з цегли ручного формування, притягують погляд, навіюють «дух старовини», зорово відтворюють нескінченний і динамічний візерунок. Адже, кожна цеглинка є по-справжньому ексклюзивна та неповторна.
Облицювальна цегла ручного формування – традиція європейської культури цегли. Вручну створений німецький клінкер творить справжні дива, «повертаючи» господарів сучасних будинків у світ старовини і середньовіччя. В Україні найбільш просунуті архітектори і дизайнери, розуміючи цінність і красу «цегляного побуту», почали закладати клінкер ручної роботи у приватні проекти будівництва, реконструкції та реставрації.
CE-Aalster Bont HV EF
CE-Antraciet HV EF
CE-Aqua Geel HV EF
CE-Aqua Rood HV EF
CE-Aqua Rood HV EF Redux
CE-Aqua Zwart HV EF
CE-Aqua Beige HV EF Redux
CE-Beige_HV_EF
CE-Belgrave HV EF
CE-Belgrave HV EF REDUX
CE-Engels-Bont HV EF
CE-Engels-Bont HV EF Redux
CE-Farnley HV EF
CE-Geel Grafiet HV EF
CE-Geel zz HV EF-DR3B
CE-Grijs HV EF
CE-Holmbury 21E HV EF
CE-Naturel HV EF
CE-Rood ZZ HV EF