Облицювальна цегла

Облицювальна цегла «АВС-Klinkergruppe» – унікальний оздоблювальний матеріал природного походження. Завдяки високим показникам міцності і довговічності, а також низького ступеня вологополинання облицювальний клінкер по праву вважається одним з кращих матеріалів для оздоблення фасадів.

Перші промислові печі, в яких при дуже високих температурах випікалась цегла, з'явилися ще в 15-18 століттях. Дізнавшись про багатих властивості глини, які отримуються при її запіканні, люди почали повсюдно використовувати її в якості основної сировини для будівництва будинків. Цеглу формовали вручну і закладали в печі на кілька днів, де вона, запікаючись, перетворювалась на каменеподобний матеріал. Будівлі, що збереглися з тих часів, свідчать про високу міцність і стійкість фасадного клінкеру до перебігу часу.

Облицювальна цегла «АВС-Klinkergruppe» випікається з відбірної сланцевої глини або суглинку, що добуваються в Північно-Західній Німеччині. Саме в цих місцях глина особливо пластична, не містить крейди і сольових вкраплень. Глиняний напівфабрикат, отриманий методом екструзії (подрібнення до фракції 0,5 см), формуєтся на спеціальному обладнанні і подається в печі для високотемпературного випалу. Для виготовлення фасадного клінкеру використовують тільки натуральну сировину: глину, воду і природні барвники.

У сучасному виробництві, де застосовуються старовинні методи обробки глини, облицювальну цеглу обсипають вугіллям і при температурі 1050-1100 градусів у місцях їхнього зіткнення утворюються хаотично розташовані темні плями. Це надає готовій продукції вигляд справжньої старовинної цегли.

Основні переваги фасадного клінкеру «АВС-Klinkergruppe»:

  • Висока міцність. Завдяки однорідній дрібнопористій структурі облицювальна цегла є дуже стійка до механічних пошкоджень.
  • Мінімальне вологопоглинання. Показник у 3-3,5% гарантує стійкість фасадної цегли до впливу будь-яких видів розчинів і атмосферних опадів.
  • Опірність. Фасадний клінкер не втрачає своїх властивостей в сильні морози, спеку, витримує різкі перепади температур, колір цегли з плином часу залишається незмінним.
  • Універсальність та естетика. Різноманіття форматів і розмірів, фігурні елементи, різновиди фасадного клінкеру і сучана технологія якісного облицювання фасадів дозволяють застосовувати німецький клінкер для обробки будь-яких зовнішніх поверхонь, у тому числі нерівних форм фасадної пластики (підвіконь, пілястр, віконних і дверних прорізів). Натуральні кольори цегли природним чином вписуються в будь-який пейзаж: міський, приміський, промисловий. Більше того, для будівель, облицьованих німецьким клінкером, характерний надзвичайно привабливий вигляд.
  • Довговічність. Протягом усього періоду використання фасадний клінкер «АВС-Klinkergruppe» зберігає свою первинну структуру, колір, вишуканий вигляд, що вигідно відрізняє його від інших оздоблювальних матеріалів.

Фасадний клінкер «АВС-Klinkergruppe» – відмінний помічник у будівництві, ремонті та реконструкції споруд. Виключні характеристики німецького клінкеру дозволили використовувати його для облицювання зовнішніх поверхонь не тільки об'єктів індивідуального будівництва, але і багатоповерхових панельних будинків. Оздоблення зовнішніх стін будівель пустотілою облицювальною цеглою

  • покращує показники теплоізоляції та енергозбереження,
  • запобігає утворенню цвілі і грибків,
  • покращує зовнішню привабливість,
  • розширює межі можливостей дизайнерів,
  • дозволяє відновлювати старі та реставрувати старовинні будинки.