Облицювальна плитка

Облицювальна плитка «ABC-Klinkergruppe» - чудовий обробний матеріал визнаної німецької якості. Як і інша продукція (облицювальна і тротуарна цегла, кераміка для підлоги, черепиця) німецького концерну, фасадна плитка являє собою абсолютно натуральний, екологічно чистий продукт.

Клінкерну керамічну плитку«ABC-Klinkergruppe» виробляють за класичною технологією з використанням добірної пластичної глини, яка піддається екструзії і випалу при дуже високих температурах. Утворена при цьому однорідна дрібнопориста структура плитки формує її основні відмінні властивості:

  • високу міцність (на стиск, вигин, стирання),
  • дуже низьку ступінь вологопоглинання (менше 3%),
  • відсутність висолів,
  • стійкість до заморожування і відтавання,
  • вогнестійкість,
  • стійкість до зовнішніх впливів і механічних пошкоджень.

Крім цього, фасадна плитка «ABC-Klinkergruppe» надовго зберігає первинний колір і не втрачає своєї привабливості.

Такі виняткові характеристики дозволили використовувати німецьку плитку для облицювання зовнішніх поверхонь об'єктів індивідуального будівництва і багатоповерхових панельних будинків, облицювання цоколя плиткою в багатошарових системах утеплення фасадів та внутрішніх оздоблювальних роботах. Клінкерна керамічна облицювальна плитка, завдяки високій вологостійкості, відмінно зарекомендувала себе в обробці самих різних приміщень та архітектурних елементів: басейнів, фонтанів, балконів, сходових маршів і під'їздів будинків, виробничих та інших приміщень. Стійкість клінкерної плитки до впливу високих температур робить можливим її застосування в зовнішньому оформленні камінів і печей, плитка для цоколя

Головні переваги облицювання клінкерною плиткою «ABC-Klinkergruppe»:

  • Облицювальна плитка «ABC-Klinkergruppe» прекрасно монтується на будь-яку рівну поверхню, тому відмінно підходить для оформлення бетонних, каркасних, цегляних і навіть дерев'яних будинків, оздоблення цоколя плиткою. Ексклюзивний продукт німецьких виробників – так звана плитка «ластівчиний хвіст» - містить на тильній стороні глибокі русти, що забезпечують ще більш надійне сполучення з клеючим розчином.
  • Різноманіття типів і розмірів плитки (і зокрема наявність кутових елементів) дозволяють добитися ідеальної подібності з цегляною кладкою. використовуючи плитку«під цеглу», можна як мінімум удвічі знизити витрати на облицювання або оздобення фасаду!
  • Широкий діапазон палітри відтінків і властива клінкеру «гра кольорів» надають закінченому об'єкту разюче гарний, шляхетний і ефектний вигляд.
В силу своїх чудових властивостей облицювальна плитка «ABC-Klinkergruppe» забезпечує надійний захист і декоративну привабливість будівель і споруд, продовжує термін їх служби, при менших витратах збільшує їх оціночну вартість.