Клінкерна бруківка

Клінкерна бруківка «АВС-Klinkergruppe» – абсолютно натуральний будівельний матеріал для оформлення ландшафту. Завдяки унікальним характеристикам тротуарний клінкер заслужено відноситься до якісного оздоблювального матеріалу "преміум-класу" та вважається ідеальним для мощення.

Спочатку дорожній клінкер використовувався в якості покриття мостів, здатного витримувати регулярні великі навантаження від залізних підков коней, що перевозили людей і товар. Незаперечним доказом неперевершеної якості та стійкості цегли до плину часу служать споруди і мощені клінкером площі, що збереглися з давніх часів. По них можна сміливо судити і про міцність дорожнього клінкеру, який не поступається жодному «рукотворно» створеному з тих пір оздоблювальному матеріалу.

Тротуарний клінкер «АВС-Klinkergruppe» отримують з добірних сланцевих глин, що добуваються в родовищах північного заходу Німеччини, глина яких відрізняється особливою пластичністю, не містить крейди і солі. Для виготовлення цегли глиняний напівфабрикат піддають екструзії, вакуумному пресуванню, формуванні і сушці, потім обпалюють при високих температурах в тунельних печах. У процесі виробництва застосовують тільки натуральні компоненти: глину, воду і органічні барвники. Завдяки всім складовим технологічного і виробничого процесів, готова продукція набуває однорідну дрібнопористу структуру, яка і обумовлює її найважливіші якісні характеристики.

Ключові переваги тротуарного клінкеру «АВС-Klinkergruppe»:

  • Высокая прочность. Цегла витримує без пошкоджень зовнішні механічні навантаження до 1600 кг/см2, стійкий до стирання.
  • Мінімальне вологополинання. Показник у 2-2,5% гарантує стійкість до впливу розчинів будь-яких видів (жирових, масляних, хімічних).
  • Стійкість до зовнішніх впливів. Клінкерна бруківка не втрачає своїх властивостей в сильні морози, спеку, при різких перепадах температур, колір цегли не змінюється від впливу ультрафіолетових променів.
  • Ідеальна геометрія і естетика. Безліч форматів, фігурні елементи, різноманітні варіанти укладки бруківки і відпрацьована технология якісної укладки тротуарного клінкеру дарують необмежені можливості в ландшафтному оформленні. Природні кольори матеріалу дозволяють гармонійно вписати мощення клінкером в міський пейзаж, заміський ландшафт, садово-паркові зони.
  • Надійність. Клінкерна бруківка забезпечує якісне покриття і оптимальну стабільність на дорогах. Він безпечний у відношенні ковзання, дає рівномірну усадку і не залишає "каменів ".
  • Довговічність. Протягом усього періоду використання тротуарний клінкер «АВС-Klinkergruppe» зберігає свою первинну структуру, колір, не втрачає благородного вигляду, за яким його безпомилково впізнають. Вулиці, дороги та площі, вік яких досягає 5000 років, свідчать про витривалість і стійкість цього завжди актуального і економічного будівельного матеріалу.
Клінкерна бруківка «АВС-Klinkergruppe» не вимагає додаткових вкладень на багаторічну підтримку його в відмінному стані! Будучи природним продуктом, оригінальний тротуарний клінкер вимагає лише природного догляду, яким є дощ, сонце і регулярне стирання підошвами взуття.