Варіації укладки клінкером

Будинок і все, що його оточує, - це шматочок приватної культури побуту. Кожна людина прагне створити навколо себе особливий світ, розширюючи життєвий простір і облаштовуючи його за своїм смаком. Садові насадження, тераси, доріжки, клумби, майданчики для відпочинку під відкритим небом – при грамотному проектуванні та оформленні будь-який елемент ландшафтного декору привносить в життя гармонію і порядок.

При плануванні зовнішнього оточення будинку важливо заздалегідь обміркувати його наповнення. Крім зелених насаджень, для естетики садового дизайну не менш значуще якісне покриття відкритих просторів грунту і його малюнок. У цьому сенсі відмінно зарекомендував себе німецький клінкер. Рівні деталі цегли, різноманітність форм, забарвлень і фігурних елементів дозволяють створювати ідеальне, геометрично правильне покриття, яке поєднується з будь-яким типом будинку – сільським чи міським, класичним або сучасним.

Яким чином досягається ідеальна геометрія покриття тротуарним клінкером?

Класична форма тротуарного клінкера – прямокутна. У кожній конкретній ситуації стандартна форма цегли при різних способах компонування дозволяє формувати оригінальні геометричні комбінації. А укупі з доступними фігурними елементами і зовсім створювати неординарні композиції покриття, знаходити індивідуальні рішення по укладці.

Підганяючи один клінкерний елемент до іншого, можна отримати різні малюнки кладки, кожен з яких представляє собою особливу систему, яка підпорядковується певному порядку. Таким чином, досягається чіткість геометричних ліній садового простору, правильне розташування рівних або красиво вигнутих осей садових доріжок, гармонійні переходи між різними ландшафтними зонами.

Найбільш популярні варіації укладання тротуарного клінкеру:

  • Ложковая, або штабельна, перев'язка
  •  Ліктьова перев'язка, або перев'язка з укладанням «ялинкою»
  • Мощення «лускою»
  • Діагональна перев'язка «ялинкою»
  • Блокова, або паркетна, укладка
  • Штабельна укладка з хрестовим швом
  • Колоподібна укладка
Різноманітність геометричних малюнків і відпрацьована технологія укладки тротуарного клінкеру надають справді необмежені можливості для оформлення садового і міського ландшафту, дозволяють втілювати в життя незвичайні дизайнерські рішення і неповторні проекти.