Пам'ятка покупця

Маючи намір придбати той чи інший товар, Ви, напевно, замислюєтеся про те, як не прогадати і купити по-справжньому гідний продукт. Дана пам'ятка допоможе Вам уникнути помилки в процесі вибору тротуарної цегли. Ви також дізнаєтеся, які гарантії Ви отримаєте, набуваючи якісні вироби від відомого виробника «АВС-Klinkergruppe».

На що слід звернути увагу при купівлі тротуарної цегли та бруківки?

Вага цегли

Німецький клінкер вирізняється високою щільністю, тому цей матеріал досить важкий. Відчутна вага цегли говорить про його міцність і є найважливішим підтвердженням того, що перед Вами справжній клінкер. Наприклад, тротуарна цегла форматом 200х100х40 повинна важити не менше 1,8 кг, форматом 200х100х52 - не менше 2,4 кг.

Для довідки: висока щільність матеріалу і, як наслідок, більша вага готової цегли досягається за рахунок подрібнення глини до фракції 0,5-0,8мм.

Міцність цеглин на стиск

Даний показник характеризує ступінь надійності цегли. Для тротуарної цегли «АВС-Klinkergruppe» він становить 1600 кгс/см2, що в 2 рази перевищує показники міцності на стиск аналогічних цеглин інших виробників. Відповідно, тротуарний клінкер «АВС-Klinkergruppe» витримує набагато більше навантаження.

Користь від міцності

За рахунок високої міцності, навіть цегла товщиною 45 мм рекомендується для мощення подвір'я, зон гаражах та біля них, для яких характерні більш інтенсивні навантаження. В результаті ви отримуєте якісне покриття при менших витратах.

0% бою

Унікальна особливість німецького тротуарної цегли - повна відсутність бою*. Вам доставлять рівно стільки цегли, скільки Ви замовили. Завдяки міцності клінкеру і продуманій упаковці концерн «АВС-Klinkergruppe» досяг практично ідеальної статистики беззбитковості.

* за винятком форс-мажорних обставин

Особливості укладання тротуарної цегли

Подушка-основа («пиріг») для клінкеру дозволяє відмовитися від створення монолітної бетонної основи. Це в значній мірі скорочує витрати на роботу з оформлення ландшафту, облаштування доріжок і площ. На відміну від виготовлення бетонної бруківки, процес виробництва німецького клінкеру виключає використання фарб, які з часом тьмяніють і вигорають на сонці. Тому колір цегли довгі роки залишається незмінним.

Важливо! Мощення клінкером НЕ ДОПУСКАЄ укладку тротуарної цегли традиційним способом (як у випадку з бетонною бруківкою). З суміші піску та цементу виходить сіль, в результаті чого на стиках цегла може покриватися сольовими розводами. Порівняльний розрахунок витрат при клінкерній мощенні і традиційної цегляній кладці дивіться тут.

Протиковзка поверхня

Тротуарна клінкер має шорстке покриття. У процесі виробництва сформовані пласти глини розрізаються тонкою ниткою, і сторона зрізу стає зовнішньою/робочою поверхнею цегли. Таким чином, клінкерна тротуарна цегла може мати 2 робочі сторони.

Легкість догляду

Завдяки низькому вологопоглинанню, німецький клінкерна тротуарна цегла, на відміну від українських аналогів, не вбирає жир, масляні і хімічні розчини. Цей же показник обумовлює легку боротьбу з ожеледецею, у разі її утворення.

Які гарантії дає виробник?

  • Висока якість тротуарного клінкеру
  • 50-річна гарантія на колір тротуарної цегли
  • Доступні ціни
  • Оперативне опрацювання замовлень
  • Суворе дотримання термінів поставки
  • Складська програма у Львові