Ексклюзивні формати тротуарної цегли

«ABC-Klinkergruppe» - найбільший виробник клінкерної кераміки, що добився найвищої якості власної продукції. З метою задоволення потреб клієнтів і втілення будь-яких дизайнерських задумів концерн щорічно розробляє нові (в тому числі нестандартні) формати виробів з клінкеру.

Які ексклюзивні формати тротуарної цегли «ABC-Klinkergruppe» пропонує сьогодні?

1. Ригельна цегла, що випускається з окантовкою і без неї. Цегла товстіша за звичайну, більш довга і вузька. При роботах з оздоблення укладається ребром, формуючи мощення, подібне паркету. Виготовляється в двох розмірних типах: 240х78х52мм, 200х78х52мм.

Ригельна цегла – досить дорогий матеріал, тим не менш, дуже популярний в Європі. В Україні застосування даного ексклюзивного формату тротуарної цегли тільки починає набирати обертів.

Ригельна цегла, у силу своєї привабливості і естетичного вигляду «під паркет» ідеально підходить для цілей реставрації старовинних об'єктів і споруд історичної важливості. Наприклад, при реставраційних роботах, що проводяться в Літньому Саду у Санкт-Петербурзі, застосовувалась цегла, виконана на замовлення, розміром 180х80х40мм.

2. Клінкерна цегла розміром 400х150. Застосування цегли більш великого розміру дозволяє прискорити процес мощення, домогтися більш рівної і геометрично точної поверхні. Формат вже випускається і доступний в будь-якій кількості.

Компанія «БК ТММ-Захід» на правах офіційного дилера концерну «ABC-Klinkergruppe» здійснює пряму поставку тротуарної цегли ексклюзивних форматів до України. Крім цього, у нас Ви можете замовити цеглу будь-яких необхідних розмірів. Формат буде виготовлений за Вашими вимогами в необхідній кількості і доставлений в обумовлені терміни.