Фігурні елементи тротуарної цегли

Мощення німецьким клінкером – класика європейського ландшафтного дизайну. Будучи природним будівельно-оформлювальним матеріалом, клінкер відмінно зарекомендував себе в якості дорожнього покриття. Площі та мости, відкриті автостоянки та під'їзди до гаражів, тераси, доріжки на заміських ділянках, клумби в садах – від локальних до глобальних проектів – область застосування клінкерної тротуарної цегли практично не має меж. Тротуарний клінкер - втілення міцного зв'язку між природою та архітектурою, такий собі плавний перехід не тільки за кольором, але також за формою і структурою.

Клінкерна бруківка від «ABC-Klinkergruppe» представлена у великій кількості форматів. Багатоманіття розмірів і фігурних частин, наявність спеціальних елементів для облаштування газонів, клумб, бордюрів та водостоків дозволяє персонально підходити до питань оформлення екстер'єру. У цьому сенсі можливості ландшафтних дизайнерів і будівельників нескінченні.

Які фігурні елементи тротуарної цегли зараз доступні?

Для прихильників «особливих» ландшафтів компанія «БК ТММ-Захід» представляє наступні формові елементи тротуарної цегли «ABC-Klinkergruppe»:

  •  «Мозаїка» - цегла, поділена на 8 частин
  •  Заокруглені бордюри для мощення сходів, огорож, елементів садово-паркового декору
  •  Клінкерна бруківка для обробки водостоків
  •  «Обрізні формові елементи» - цегла, що складається з 4-х частин
  •  Заокруглена тротуарна цегла для обрамлення клумб, доріжок, інших ландшафтних елементів
  •  Aqua-transit – тротуарна цегла, призначений для відводу води з поверхні
  •  Клінкерна цегла з отворами для трави (забезпечує озеленення поверхні і одночасно відвід води). Ідеальний для майданчиків, де потрібна дуже міцне покриття, що витримує великі навантаження і перешкоджає скупченню вологи (автомобільних парковок, в'їзних зон у гаражні комплекси тощо). Після покосу трави мощена поверхня являє собою живий зелений «килим».
  •  «Митра єпископа» - кутики для оздоблення стиків тротуарних цеглин різних форматів.

Використовуючи різні фігури тротуарної цегли, Ви можете самостійно створювати не типові варіанти кладки, розробляти нові геометричні малюнки мощення, домагатися втілення сміливих і незвичайних архітектурних рішень.

Необмежена свобода ландшафтного оформлення може бути забезпечена також широким розмаїттям малюнків кладки типових форматів клінкерної цегли – від блокової кладки до малюнка «ялинка». Більш докладно про варіації клінкерної кладки читайте тут.