Колір тротуарної цегли

Абсолютно вірно відмічено, що тротуарна клінкерна цегла «наділена кольорами природи». По сути, відтінки кераміки – це відображення безпосередньо глиняної суміші без будь-яких хімічних добавок, оскільки оригінальний німецький клінкер є абсолютно натуральним матеріалом.

Клінкерна бруківка поштучно формується з глини, видобутої з декількох родовищ у північно-західній Німеччині. Звідси і вражаюче різноманіття забарвлень, варіацій переливів, незвичайне змішання відтінків.

Природна палітра кольорів тротуарного клінкеру проходить від червоного через коричневий і жовтий до блакитного. Багатство колірного різноманіття доповнюють дивно красиві змішані тони, такі як червоно-помаранчевий, червоно-блакитний, червоно-багатоколірний і жовто-багатоколірний.

Чому колір німецького тротуарного клінкеру називають вічним?

  • На відміну від бетонної бруківки, процес виготовлення тротуарного клінкеру виключає використання фарб, які з часом тьмяніють і вигорають. Якщо традиційна цегла рано чи пізно стає свого природного сірого кольору, то клінкер абсолютно не вицвітає і надовго зберігає свій первинний вигляд.
  • Німецький клінкер не має хімічних добавок. При правильній кладці (а саме, без використання суміші піску та цементу, що застосовується в традиційному способі) клінкерна тротуарна цегла не покривається сольовими розводами навіть на стиках.
  • Оригінальна тротуарна клінкерна цегла є дуже стійка до зовнішніх негативних впливів. Їй не страшні ультрафіолетове випромінювання, мороз і спека, різкі перепади температур і атмосферні опади, луги і кислоти.

Зовнішня привабливість і стійкість кольору німецького клінкеру залишається незмінною протягом досить тривалого періоду. Недарма завод-виробник «ABC-Klinkergruppe» дає офіційну гарантію на колір готової продукції не менше 50 років.

Які колірні рішення пропонує компанія «БК ТММ-Захід»?

  • Стандартні клінкерні кольори, які широко використовуються в Європі
  • Незвичайні кольори «мікс», створені з кількох відтінків
  • Своєрідні, не штамповані кольори та їх поєднання
На складі нашої компанії у Львові завжди є в наявності не менше 7 популярних кольорів по 700 кв.м. готової продукції. Вся колірна гама тротуарного клінкеру складає більше 100 відтінків. З повною колекцією забарвлень, які ми пропонуємо, Ви можете ознайомитися тут.